OFERTA
SPECJALNA
My video

Klinika rehabilitacji Columna Medica

Columna Medica to nowoczesna klinika rehabilitacji i leczenia schorzeń narządu ruchu, położona w otoczeniu sosnowego lasu, w pobliżu miasta Łódź. Rehabilitacja w naszej klinice to przede wszystkim dbałość o jakość usług, dlatego oferta tworzona jest według indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Metody leczenia, w których się specjalizujemy to: ortopedyczna terapia manualna i nieinwazyjne leczenie kręgosłupa. Opracowane programy terapii pozwalają wielu pacjentom uniknąć operacji lub też znacząco przyspieszyć powrót do sprawności po zabiegach, takich jak np. endoprotezoplastyka. Oferta Columna Medica to m.in. rehabilitacja po udarze, rehabilitacja kręgosłupa, rehabilitacja kolana, rehabilitacja stawu biodrowego oraz barku. Nasi specjaliści przygotowali specjalistyczne programy: turnusy rehabilitacyjne, dedykowane pacjentom m.in.: po udarach, po wylewach, ze stwardnieniem rozsianym, po urazach czaszkowo-mózgowych, po urazach rdzenia kręgowego czy po wypadkach komunikacyjnych, a także wczasy odchudzające i wczasy oczyszczające.
Konferencje medyczne i szkolenia w centrum Polski  
Zapraszamy do organizacji konferencji, sympozjów medycznych, a także innych spotkań biznesowych w ekskluzywnym hotelu****. Oferujemy dwie nowoczesne, dobrze wyposażone sale szkoleniowe o pow 90m2. Każda z sal pozwala zorganizować spotkanie dla 30 gości. Dogodna lokalizacja naszego hotelu pozwoli Państwu na szybkie dotarcie nowoczesnymi drogami, a leśny klimat pozytywnie nastroi do kreatywnych działań. Wyjątkowa atmosfera Columna Medica gwarantuje powodzenie każdego spotkania biznesowego, ponieważ panujący spokój pozwala się lepiej skupić uczestnikom.

Naturalny weekend z Agnieszką Cegielską

Zapraszamy na „Naturalny weekend z Agnieszką Cegielską” w Columna Medica. Jesteśmy tym, co jemy… a Agnieszka Cegielska będzie zachęcać by jeść zdrowo i żyć w zgodzie z naturą. Książka „Naturalnie” przedstawia naturalne, drogocenne dla zdrowia produkty, ich zastosowanie i właściwości. Już teraz zarezerwuj czas dla siebie w Columna Medica.
dowiedz się więcej Naturalny weekend z Agnieszką Cegielską 3 dni 1270zł/osoba 15 - 17 czerwca 2018 Zapraszamy na „Naturalny weekend z Agnieszką Cegielską” w Columna Medica. Jesteśmy tym, co jemy… a Agnieszka Cegielska będzie zachęcać by jeść zdrowo i żyć w zgodzie z naturą. Książka „Naturalnie” przedstawia naturalne, drogocenne dla zdrowia produkty, ich zastosowanie i właściwości. Już teraz zarezerwuj czas dla siebie w Columna Medica.

Wiosna w Columna Medica

Zadbaj o siebie razem z Columna Medica. Nasza oferta skierowana jest do każdego kto chce zmienić swoje dotychczasowe przyzwyczajenia. Tylko 5 kroków dzieli Cię od zmian, które sprawią, że poczujesz się lepiej niż kiedykolwiek.
dowiedz się więcej Wiosna w Columna Medica wiosenna regeneracja od 10.04.2018 Zadbaj o siebie razem z Columna Medica. Nasza oferta skierowana jest do każdego kto chce zmienić swoje dotychczasowe przyzwyczajenia. Tylko 5 kroków dzieli Cię od zmian, które sprawią, że poczujesz się lepiej niż kiedykolwiek.

Aktywne odchudzanie

Przetestowałaś/-eś już wszystkie diety odchudzające, które kończyły się porażką lub krótkotrwałym sukcesem? Jeśli tak to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy nie tylko apetyczne posiłki przygotowywane na podstawie indywidualnie dobranych potrzeb i preferencji jadłospisów oraz różne formy aktywności i zabiegi kosmetyczne wspomagające odchudzanie, ale także wsparcie psychologiczno -coachingowe. Spotkania grup wsparcia, czyli ludzi, których łączą podobne problemy i marzenia, pomagają dzielić się doświadczeniem oraz wsparciem emocjonalnym, a także budują poczucie własnej wartości, nadziei i siły.
dowiedz się więcej Aktywne odchudzanie od 05.01.2018r. Cena pakietu: 2700 zł Oferta ważna od 05.01.2018r. Przetestowałaś/-eś już wszystkie diety odchudzające, które kończyły się porażką lub krótkotrwałym sukcesem? Jeśli tak to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy nie tylko apetyczne posiłki przygotowywane na podstawie indywidualnie dobranych potrzeb i preferencji jadłospisów oraz różne formy aktywności i zabiegi kosmetyczne wspomagające odchudzanie, ale także wsparcie psychologiczno -coachingowe. Spotkania grup wsparcia, czyli ludzi, których łączą podobne problemy i marzenia, pomagają dzielić się doświadczeniem oraz wsparciem emocjonalnym, a także budują poczucie własnej wartości, nadziei i siły.

OxyPin

Oksy-Mikro-Mezoterapia wykonywana urządzeniem OxyPin to kombinacja trzech terapii o potwierdzonej skuteczności podczas jednej sesji zabiegowej. Pozwala na wszechstronne zastosowanie w zabiegach na twarz i ciało, zapewnia widoczne efekty w krótkim czasie. Zmusza skórę do intensywnej regeneracji poprzez aktywowanie naturalnych systemów naprawczych.
dowiedz się więcej OxyPin OxyPin opatentowane urządzenie do leczenia różnorodnych problemów estetycznych skóry od 400 zł od 18.01.2018r. Oksy-Mikro-Mezoterapia wykonywana urządzeniem OxyPin to kombinacja trzech terapii o potwierdzonej skuteczności podczas jednej sesji zabiegowej. Pozwala na wszechstronne zastosowanie w zabiegach na twarz i ciało, zapewnia widoczne efekty w krótkim czasie. Zmusza skórę do intensywnej regeneracji poprzez aktywowanie naturalnych systemów naprawczych.

LATO FIRST MINUTE 2018!

Columna Medica proponuje 7-dniowy pobyt rehabilitacyjny w atrakcyjnej cenie 3239 zł - Oszczędzasz 360 zł! Uwaga! Promocja potrwa od 1.07 - 31.07.2018 r. i obowiązuje tylko na pakiety rehabilitacyjne w wersji PREMIUM.
- Program zdrowy kręgosłup premium - Program ortopedyczny premium - Program neurologiczny premium Zapisy pod nr tel. (43) 676-80-00 lub e-mail recepcja@columnamedica.pl
dowiedz się więcej LATO FIRST MINUTE 2018! od 1.07 - 31.07.2018 r. 3239 zł od 1.07 - 31.07.2018 r.

Wiosenne Rekomendacje

Columna Medica proponuje wiosenną regenerację dla Twojej skóry. Przedstawiamy ofertę zabiegów, kompleksowo dbających o jej kondycję w okresie wiosennym.
dowiedz się więcej Wiosenne Rekomendacje oferta ważna do 21 czerwca 2018 oferta ważna do 21 czerwca 2018 Columna Medica proponuje wiosenną regenerację dla Twojej skóry. Przedstawiamy ofertę zabiegów, kompleksowo dbających o jej kondycję w okresie wiosennym.