O Klinice

Columna Medica to luksusowa klinika rehabilitacyjna zlokalizowana w centrum Polski, w otoczeniu stuletniego sosnowego lasu. Zapewniamy regenerację kompletną od rehabilitacji po odchudzanie, medycynę estetyczną i kosmetologię. Specjalizujemy się w nieinwazyjnym leczeniu kręgosłupa oraz ortopedycznej terapii manualnej, czyli bezpiecznej metodzie badania i leczenia dysfunkcji narządu ruchu. Nasze atuty to wykwalifikowana kadra, najwyższej klasy sprzęt medyczny, czterogwiazdkowy hotel, restauracja i luksusowa strefa Wellness&spa, a także wyjątkowe miejsce i leśny klimat.

Piękny, bardzo komfortowy i nowoczesny hotel z wisienką na torcie jakim jest centrum rehabilitacyjne.

- Maciej O., Tripadvisor.pl

Aktualności

7-dniowa metamorfoza z Ewą Chodakowską

17.08.2018
Ewa Chodakowska ponownie w Columna Medica! 8-14 września trwać będzie 7-dniowa metamorfoza z najpopularniejszą Polską trenerką. Po raz kolejny mamy dla Was niespodziankę. Możecie wygrać pobyt w Columna Medica i trening z Ewą Chodakowską. Co zrobić aby wygrać? Wystarczy nagrać swoją aktywność, trening i pokazać jak ćwiczycie i dlaczego to właśnie Wy powinniście przyjechać do Columna Medica. Swoje krótkie filmiki ( do 30 sek) należy wysłać na adres e-mail: akrupa@columnamedica.pl. Konkurs trwa od 17.08 do 24.08 do godziny 23.59. Uwaga!!! Zwyciężą 3 osoby i ich najbardziej kreatywne filmy. Wyniki i laureatów konkursu ogłosimy na stronie www.columnamedica.pl, a także naszym facebookowym profilu. Powodzenia!
czytaj więcej 7-dniowa metamorfoza z Ewą Chodakowską Ewa Chodakowska ponownie w Columna Medica! 8-14 września trwać będzie 7-dniowa metamorfoza z najpopularniejszą Polską trenerką. Po raz kolejny mamy dla Was niespodziankę. Możecie wygrać pobyt w Columna Medica i trening z Ewą Chodakowską. Co zrobić aby wygrać? Wystarczy nagrać swoją aktywność, trening i pokazać jak ćwiczycie i dlaczego to właśnie Wy powinniście przyjechać do Columna Medica. Swoje krótkie filmiki ( do 30 sek) należy wysłać na adres e-mail: akrupa@columnamedica.pl. Konkurs trwa od 17.08 do 24.08 do godziny 23.59. Uwaga!!! Zwyciężą 3 osoby i ich najbardziej kreatywne filmy. Wyniki i laureatów konkursu ogłosimy na stronie www.columnamedica.pl, a także naszym facebookowym profilu. Powodzenia! <a href="http://columnamedica.pl/app/uploads/2018/08/Regulamin-konkursu-metamorfoza-z-Ewą-Chodakowską.pdf">Regulamin konkursu </a>

„Sztuka siedzenia” w Shape

13.08.2018
Wiecie, że godzina siedzenia w jednej pozycji to maksimum? 
"Jeśli pracujesz w tej pozycji, najlepiej by było, gdybyś wstawał od biurka co 15 minut, by zrobić minigimnastykę, np. wykonać kilka ruchów ramion, nóg, głowy, przejść się korytarzem – to wszystko poprawi krążenie i zmniejszy napięcie mięśni, które często pojawia się pod koniec dnia." - opowiada fizjoterapeutka Columna Medica, Ewelina Mińszczak.
czytaj więcej „Sztuka siedzenia” w Shape <div class="" data-block="true" data-editor="f1eu1" data-offset-key="85pk5-0-0"> <div class="_1mf _1mj" data-offset-key="85pk5-0-0"><span data-offset-key="85pk5-0-0">Wiecie, że godzina siedzenia w jednej pozycji to maksimum? </span></div> <div data-offset-key="85pk5-0-0"></div> </div> <div class="" data-block="true" data-editor="f1eu1" data-offset-key="37ghl-0-0"> <div class="_1mf _1mj" data-offset-key="37ghl-0-0">"Jeśli pracujesz w tej pozycji, najlepiej by było, gdybyś wstawał od biurka co 15 minut, by zrobić minigimnastykę, np. wykonać kilka ruchów ramion, nóg, głowy, przejść się korytarzem – to wszystko poprawi krążenie i zmniejszy napięcie mięśni, które często pojawia się pod <span data-offset-key="c2nsc-0-0">koniec dnia." - opowiada fizjoterapeutka Columna Medica, </span><span class="_247o" spellcheck="false" data-offset-key="c2nsc-1-0"><span data-offset-key="c2nsc-1-0">Ewelina Mińszczak</span></span><span data-offset-key="c2nsc-2-0">.</span></div> <div data-offset-key="37ghl-0-0"></div> <div data-offset-key="37ghl-0-0"><a href="http://columnamedica.pl/app/uploads/2018/08/PQ_shape_09_18.pdf">czytaj więcej</a></div> </div>

Columna Medica Ladies Polo Cup 2018

05.07.2018
22 lipca w klubie BukszaPolo odbędzie się Columna Medica Ladies Polo Cup 2018 - Mistrzostwa Polski Drużyn Kobiecych w Polo. W programie piknik argentyński, animacje i piękne, kobiece polo.Wstęp jest wolny. Można zabrać rodzinę i przyjaciół. Columna Medica jest sponsorem tytularnym tego wydarzenia dlatego nie może Was tam zabraknąć. Szczegółowe informację można znaleźć na Facebooku https://www.facebook.com/bukszapolo. Relację zdjęciową i wideo podczas wydarzenia z pewnością będzie można zobaczyc na profilu facebook i instagram - Columna Medica.
czytaj więcej Columna Medica Ladies Polo Cup 2018 22 lipca w klubie <span class="highlightNode">Buksza</span><span class="highlightNode">Polo</span> odbędzie się Columna Medica Ladies <span class="highlightNode">Polo</span> Cup 2018 - Mistrzostwa Polski Drużyn Kobiecych w <span class="highlightNode">Polo</span>. W programie piknik argentyński, animacje i piękne, kobiece <span class="highlightNode">polo.</span>Wstęp jest wolny. Można zabrać rodzinę i przyjaciół. Columna Medica jest sponsorem tytularnym tego wydarzenia dlatego nie może Was tam zabraknąć. Szczegółowe informację można znaleźć na Facebooku https://www.facebook.com/bukszapolo. Relację zdjęciową i wideo podczas wydarzenia z pewnością będzie można zobaczyc na profilu facebook i instagram - Columna Medica.

Cenniki:

“Kilka lat temu zmagałam się z problemami z kręgosłupa i dokładnie wiem, jakie wyzwania to za sobą niesie. Musiałam wyjechać za granicę, gdzie doceniłam skuteczną i profesjonalną opiekę specjalistów, pracę z terapeutą 1:1 oraz możliwość połączenia rehabilitacji z zapleczem spa i fitness. Zrozumiałam jak ważna jest kompleksowa opieka, profilaktyka oraz możliwość konfrontacji z&nbsp;osobami o podobnych doświadczeniach. Właśnie te wartości były dla nas priorytetem przy tworzeniu Columna Medica.”

-prezes Columna Medica

Filmy:

Nie można być bliżej natury… Gorąco polecam.

- Kamila Szczawińska