O Klinice

Columna Medica to luksusowa klinika rehabilitacyjna zlokalizowana w centrum Polski, w otoczeniu stuletniego sosnowego lasu. Zapewniamy regenerację kompletną od rehabilitacji po odchudzanie, medycynę estetyczną i kosmetologię. Specjalizujemy się w nieinwazyjnym leczeniu kręgosłupa oraz ortopedycznej terapii manualnej, czyli bezpiecznej metodzie badania i leczenia dysfunkcji narządu ruchu. Nasze atuty to wykwalifikowana kadra, najwyższej klasy sprzęt medyczny, czterogwiazdkowy hotel, restauracja i luksusowa strefa Wellness&spa, a także wyjątkowe miejsce i leśny klimat.

Piękny, bardzo komfortowy i nowoczesny hotel z wisienką na torcie jakim jest centrum rehabilitacyjne.

- Maciej O., Tripadvisor.pl

Aktualności

Rehabilitacja neurologiczna w Columna Medica

21.09.2018
Głównym celem rehabilitacji neurologicznej jest wspieranie i osiąganie niezależności pacjentów, by mogli jak najlepiej i najefektywniej uczestniczyć w życiu codziennym. Bardzo ważne jest tu rozpoznawanie problemów pacjentów, badanie przyczyn zaburzeń ruchu, funkcji czy napięcia mięśniowego, wpływanie na te przyczyny oraz ich usuwanie.
czytaj więcej Rehabilitacja neurologiczna w Columna Medica Głównym celem rehabilitacji neurologicznej jest wspieranie i osiąganie niezależności pacjentów, by mogli jak najlepiej i najefektywniej uczestniczyć w życiu codziennym. Bardzo ważne jest tu rozpoznawanie problemów pacjentów, badanie przyczyn zaburzeń ruchu, funkcji czy napięcia mięśniowego, wpływanie na te przyczyny oraz ich usuwanie. <a href="http://columnamedica.pl/app/uploads/2018/09/rehabilitacja_neuro.pdf">czytaj więcej</a>

Międzynarodowy Dzień Kawy w Columna Medica

19.09.2018
Świętuj z nami Międzynarodowy Dzień Kawy w Columna Medica! Specjaliści w dziedzinie parzenia kawy opowiedzą i pokażą alternatywne metody zaparzania. Dowiecie się również czego wystrzegać się podczas mielenia i parzenia kawy metodami przelewowymi i zalewowymi. Polecamy także przepyszne desery w promocyjnych cenach! Nie możemy się już doczekać! Będzie smaaaacznie! Degustacja kaw z "Your Time" - Rodzinnej Palarni Kawy M&D Śmichura, parzonych metodami alternatywnymi typu Dripper, Chemex, French Press. Wydarzenie rozpocznie się w sobotę 29 września o godz.16.00.
czytaj więcej Międzynarodowy Dzień Kawy w Columna Medica Świętuj z nami Międzynarodowy Dzień Kawy w Columna Medica! Specjaliści w dziedzinie parzenia kawy opowiedzą i pokażą alternatywne metody zaparzania. Dowiecie się również czego wystrzegać się podczas mielenia i parzenia kawy metodami przelewowymi i zalewowymi. Polecamy także przepyszne desery w promocyjnych cenach! Nie możemy się już doczekać! Będzie smaaaacznie! Degustacja kaw z "Your Time" - Rodzinnej Palarni Kawy M&amp;D Śmichura, parzonych metodami alternatywnymi typu Dripper, Chemex, French Press. Wydarzenie rozpocznie się w sobotę 29 września o godz.16.00.

Manipulacja powięzi – Nie daj się bólowi!

10.09.2018
W rękach naszych specjalistów - o swoje zdrowie możecie być spokojni! Dziś prezentujemy jedną z bardzo skutecznych metod terapii manualnej. To manipulacja powięzi. Na czym ona polega? Terapeuta na podstawie zebranego wywiadu, testów ruchomości oraz sprawdzając manualnie napięcie tkanek wybiera punkty, które następnie poddaje głębokiemu masażowi - wyjaśnia fizjoterapeuta Columna Medica, Damian Danielski.
czytaj więcej Manipulacja powięzi – Nie daj się bólowi! <span data-offset-key="36epq-0-0">W rękach naszych specjalistów - o swoje zdrowie możecie być spokojni! </span>Dziś prezentujemy jedną z bardzo skutecznych metod terapii manualnej. To manipulacja powięzi. Na czym ona polega? Terapeuta na podstawie zebranego wywiadu, testów ruchomości oraz sprawdzając manualnie napięcie tkanek wybiera punkty, które następnie poddaje głębokiemu masażowi - wyjaśnia fizjoterapeuta Columna Medica, Damian Danielski. <a href="http://columnamedica.pl/app/uploads/2018/09/manipulacjaPowiezi.pdf">czytaj więcej</a>

Cenniki:

“Kilka lat temu zmagałam się z problemami z kręgosłupa i dokładnie wiem, jakie wyzwania to za sobą niesie. Musiałam wyjechać za granicę, gdzie doceniłam skuteczną i profesjonalną opiekę specjalistów, pracę z terapeutą 1:1 oraz możliwość połączenia rehabilitacji z zapleczem spa i fitness. Zrozumiałam jak ważna jest kompleksowa opieka, profilaktyka oraz możliwość konfrontacji z&nbsp;osobami o podobnych doświadczeniach. Właśnie te wartości były dla nas priorytetem przy tworzeniu Columna Medica.”

-prezes Columna Medica

Filmy:

Nie można być bliżej natury… Gorąco polecam.

- Kamila Szczawińska