Modelowanie sylwetki wg Twoich potrzeb!

Nadchodzi lato, a Twoja sylwetka pozostawia wiele do życzenia? Zdecyduj się na zabiegi wyszczuplające i zabiegi ujędrniające w Columna Medica. Wybierz jeden z programów, które zawierają skuteczne zabiegi na cellulit i ciesz się idealną figurą. Ekspresowe modelowanie sylwetki w klinice to możliwość doboru indywidualnych metod, za pomocą których uzyskasz szybkie efekty.
dowiedz się więcej Modelowanie sylwetki wg Twoich potrzeb! od 1499 PLN za pakiet Nadchodzi lato, a Twoja sylwetka pozostawia wiele do życzenia? Zdecyduj się na zabiegi wyszczuplające i zabiegi ujędrniające w Columna Medica. Wybierz jeden z programów, które zawierają skuteczne zabiegi na cellulit i ciesz się idealną figurą. Ekspresowe modelowanie sylwetki w klinice to możliwość doboru indywidualnych metod, za pomocą których uzyskasz szybkie efekty. Zabiegi wyszczuplające uda, ramiona lub zabiegi wyszczuplające ciało, dostępne w 3 programach pomogą Ci wrócić do wymarzonych kształtów.

Letni pakiet konferencyjny

Proponujemy nową jakość prowadzenia spotkań, które są kreatywne, jeśli towarzyszy im spokój i świeżość umysłu. Warsztaty w niewielkiej grupie w otoczeniu sosnowego lasu okażą się efektywne, a wybór odpowiedniego miejsca na spotkanie biznesowe to już połowa sukcesu.Zapraszamy do zapoznania się z promocyjną ofertą na sezon letni.
dowiedz się więcej Letni pakiet konferencyjny 1 dzień szkolenia od 99zł/osoba 02.07.2017-28.08.2017 Proponujemy nową jakość prowadzenia spotkań, które są kreatywne, jeśli towarzyszy im spokój i świeżość umysłu. Warsztaty w niewielkiej grupie w otoczeniu sosnowego lasu okażą się efektywne, a wybór odpowiedniego miejsca na spotkanie biznesowe to już połowa sukcesu.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą promocyjną organizacji szkoleń na sezon letni.