Sprawdź swój kręgosłup

Diagnostyka to podstawa skutecznej rehabilitacji. Kompleksowy pakiet obejmujący konsultację lekarską i fizjoterapeutyczną wraz z obrazowym badaniem kręgosłupa pozwoli zdiagnozować przyczynę bólu i ukierunkuje program rehabilitacji. W naszej ofercie posiadamy pakiet diagnostyczny ambulatoryjny, jak również ofertę pobytową: pakiet rehabilitacyjny diagnostyczny oraz pakiet diagnostyczny sportowy.
dowiedz się więcej Sprawdź swój kręgosłup 20' od 150 zł bezterminowo Diagnostyka to podstawa skutecznej rehabilitacji. Kompleksowy pakiet obejmujący konsultację lekarską i fizjoterapeutyczną wraz z obrazowym badaniem kręgosłupa pozwoli zdiagnozować przyczynę bólu i ukierunkuje program rehabilitacji. W naszej ofercie posiadamy pakiet diagnostyczny ambulatoryjny, jak również ofertę pobytową: pakiet rehabilitacyjny diagnostyczny oraz pakiet diagnostyczny sportowy.

Letni pakiet konferencyjny

Proponujemy nową jakość prowadzenia spotkań, które są kreatywne, jeśli towarzyszy im spokój i świeżość umysłu. Warsztaty w niewielkiej grupie w otoczeniu sosnowego lasu okażą się efektywne, a wybór odpowiedniego miejsca na spotkanie biznesowe to już połowa sukcesu.Zapraszamy do zapoznania się z promocyjną ofertą na sezon letni.
dowiedz się więcej Letni pakiet konferencyjny 1 dzień szkolenia od 99zł/osoba 02.07.2017-28.08.2017 Proponujemy nową jakość prowadzenia spotkań, które są kreatywne, jeśli towarzyszy im spokój i świeżość umysłu. Warsztaty w niewielkiej grupie w otoczeniu sosnowego lasu okażą się efektywne, a wybór odpowiedniego miejsca na spotkanie biznesowe to już połowa sukcesu.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą promocyjną organizacji szkoleń na sezon letni.