Długi weekend czerwcowy

Urlop czas zacząć! Zapraszamy na długi czerwcowy weekend do Columna Medica. To propozycja dla aktywnych ale również dla tych, którzy kochają błogie lenistwo. W programie m.in. body mental, pilates, warsztaty z dietetykiem czy wieczór z sauna mistrzem. Dla dzieci również mnóstwo atrakcji z okazji ich święta. Z pewnością każdy z Was znajdzie coś dla siebie.
dowiedz się więcej Długi weekend czerwcowy 31.05 - 03.06.2018 od 469 zł 31.05 - 03.06.2018 Urlop czas zacząć! Zapraszamy na długi czerwcowy weekend do Columna Medica. To propozycja dla aktywnych ale również dla tych, którzy kochają błogie lenistwo. W programie m.in. body mental, pilates, warsztaty z dietetykiem czy wieczór z sauna mistrzem. Dla dzieci również mnóstwo atrakcji z okazji ich święta. Z pewnością każdy z Was znajdzie coś dla siebie.

Majówka 2018

Majówka to doskonały czas aby zregenerować się po długich zimowych miesiącach. Najlepszą propozycją jest pobyt w Columna Medica. To miejsce, w którym zakochasz się od pierwszego wejrzenia, oczywiście z wzajemnością. Wiosną nie tylko przyroda budzi się do życia. Nasz organizm także czeka na wiosenne przebudzenie. Columna Medica w długi majowy weekend proponuje przede wszystkim aktywny wypoczynek ale i chwile relaksu, czyli coś dla ducha i ciała. Wszystko pod okiem najlepszych specjalistów, którym możesz zaufać. Majówka w Columna Medica gwarantuje Ci relaks bez względu na pogodę. 
dowiedz się więcej Majówka 2018 Pakiet obowiązuje w dniach 30.04.2018 – 06.05.2018 od 469 zł/doba/osoba* 30.04.2018 – 06.05.2018 Majówka to doskonały czas aby zregenerować się po długich zimowych miesiącach. Najlepszą propozycją jest pobyt w Columna Medica. To miejsce, w którym zakochasz się od pierwszego wejrzenia, oczywiście z wzajemnością. Wiosną nie tylko przyroda budzi się do życia. Nasz organizm także czeka na wiosenne przebudzenie. Columna Medica w długi majowy weekend proponuje przede wszystkim aktywny wypoczynek ale i chwile relaksu, czyli coś dla ducha i ciała. Wszystko pod okiem najlepszych specjalistów, którym możesz zaufać. Majówka w Columna Medica gwarantuje Ci relaks bez względu na pogodę.

Wiosna w Columna Medica

Zadbaj o siebie razem z Columna Medica. Nasza oferta skierowana jest do każdego kto chce zmienić swoje dotychczasowe przyzwyczajenia. Tylko 5 kroków dzieli Cię od zmian, które sprawią, że poczujesz się lepiej niż kiedykolwiek.
dowiedz się więcej Wiosna w Columna Medica wiosenna regeneracja od 10.04.2018 Zadbaj o siebie razem z Columna Medica. Nasza oferta skierowana jest do każdego kto chce zmienić swoje dotychczasowe przyzwyczajenia. Tylko 5 kroków dzieli Cię od zmian, które sprawią, że poczujesz się lepiej niż kiedykolwiek.

Majówka Fit & Relaks

Obudź siebie i swoje możliwości. Zadbaj o sylwetkę, spędź aktywnie czas i zapewnij sobie przyjemny przepływ endorfin. Program Fit & Relax został przygotowany z myślą o osobach, które ze szczególną starannością dbają o swoje zdrowie oraz dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją drogę w stylu Fit.
dowiedz się więcej Majówka Fit & Relaks 3.05 - 5.05.2018r. od 999 zł 3.05 - 5.05.2018r. Obudź siebie i swoje możliwości. Zadbaj o sylwetkę, spędź aktywnie czas i zapewnij sobie przyjemny przepływ endorfin. Program Fit & Relax został przygotowany z myślą o osobach, które ze szczególną starannością dbają o swoje zdrowie oraz dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją drogę w stylu Fit.

Aktywne odchudzanie

Przetestowałaś/-eś już wszystkie diety odchudzające, które kończyły się porażką lub krótkotrwałym sukcesem? Jeśli tak to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy nie tylko apetyczne posiłki przygotowywane na podstawie indywidualnie dobranych potrzeb i preferencji jadłospisów oraz różne formy aktywności i zabiegi kosmetyczne wspomagające odchudzanie, ale także wsparcie psychologiczno -coachingowe. Spotkania grup wsparcia, czyli ludzi, których łączą podobne problemy i marzenia, pomagają dzielić się doświadczeniem oraz wsparciem emocjonalnym, a także budują poczucie własnej wartości, nadziei i siły.
dowiedz się więcej Aktywne odchudzanie od 05.01.2018r. Cena pakietu: 2700 zł Oferta ważna od 05.01.2018r. Przetestowałaś/-eś już wszystkie diety odchudzające, które kończyły się porażką lub krótkotrwałym sukcesem? Jeśli tak to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy nie tylko apetyczne posiłki przygotowywane na podstawie indywidualnie dobranych potrzeb i preferencji jadłospisów oraz różne formy aktywności i zabiegi kosmetyczne wspomagające odchudzanie, ale także wsparcie psychologiczno -coachingowe. Spotkania grup wsparcia, czyli ludzi, których łączą podobne problemy i marzenia, pomagają dzielić się doświadczeniem oraz wsparciem emocjonalnym, a także budują poczucie własnej wartości, nadziei i siły.

OxyPin

Oksy-Mikro-Mezoterapia wykonywana urządzeniem OxyPin to kombinacja trzech terapii o potwierdzonej skuteczności podczas jednej sesji zabiegowej. Pozwala na wszechstronne zastosowanie w zabiegach na twarz i ciało, zapewnia widoczne efekty w krótkim czasie. Zmusza skórę do intensywnej regeneracji poprzez aktywowanie naturalnych systemów naprawczych.
dowiedz się więcej OxyPin OxyPin opatentowane urządzenie do leczenia różnorodnych problemów estetycznych skóry od 400 zł od 18.01.2018r. Oksy-Mikro-Mezoterapia wykonywana urządzeniem OxyPin to kombinacja trzech terapii o potwierdzonej skuteczności podczas jednej sesji zabiegowej. Pozwala na wszechstronne zastosowanie w zabiegach na twarz i ciało, zapewnia widoczne efekty w krótkim czasie. Zmusza skórę do intensywnej regeneracji poprzez aktywowanie naturalnych systemów naprawczych.

LATO FIRST MINUTE 2018!

Columna Medica proponuje 7-dniowy pobyt rehabilitacyjny w atrakcyjnej cenie 3239 zł - Oszczędzasz 360 zł! Uwaga! Promocja potrwa od 1.07 - 31.07.2018 r. i obowiązuje tylko na pakiety rehabilitacyjne w wersji PREMIUM.
- Program zdrowy kręgosłup premium - Program ortopedyczny premium - Program neurologiczny premium Zapisy pod nr tel. (43) 676-80-00 lub e-mail recepcja@columnamedica.pl
dowiedz się więcej LATO FIRST MINUTE 2018! od 1.07 - 31.07.2018 r. 3239 zł od 1.07 - 31.07.2018 r.

Wiosenne Rekomendacje

Columna Medica proponuje wiosenną regenerację dla Twojej skóry. Przedstawiamy ofertę zabiegów, kompleksowo dbających o jej kondycję w okresie wiosennym.
dowiedz się więcej Wiosenne Rekomendacje oferta ważna do 21 czerwca 2018 oferta ważna do 21 czerwca 2018 Columna Medica proponuje wiosenną regenerację dla Twojej skóry. Przedstawiamy ofertę zabiegów, kompleksowo dbających o jej kondycję w okresie wiosennym.

Naturalny weekend z Agnieszką Cegielską

Zapraszamy na „Naturalny weekend z Agnieszką Cegielską” w Columna Medica. Jesteśmy tym, co jemy… a Agnieszka Cegielska będzie zachęcać by jeść zdrowo i żyć w zgodzie z naturą. Książka „Naturalnie” przedstawia naturalne, drogocenne dla zdrowia produkty, ich zastosowanie i właściwości. Już teraz zarezerwuj czas dla siebie w Columna Medica.
dowiedz się więcej Naturalny weekend z Agnieszką Cegielską 3 dni 1270zł/osoba 15 - 17 czerwca 2018 Zapraszamy na „Naturalny weekend z Agnieszką Cegielską” w Columna Medica. Jesteśmy tym, co jemy… a Agnieszka Cegielska będzie zachęcać by jeść zdrowo i żyć w zgodzie z naturą. Książka „Naturalnie” przedstawia naturalne, drogocenne dla zdrowia produkty, ich zastosowanie i właściwości. Już teraz zarezerwuj czas dla siebie w Columna Medica.