Wielkanoc 2018

Doskonałe miejsce na spędzenie Świąt Wielkanocnych w leśnym zaciszu. Rodzinę, przyjaciół, z którymi zazwyczaj spędzacie Państwo Święta możecie zabrać ze sobą, spędzić czas, korzystając z aktywności przygotowanych zarówno dla dorosłych jak i dzieci. 
dowiedz się więcej Wielkanoc 2018 od 30.03.2018 do 02.04.2018r. od 489/doba/osoba od 30.03.2018 do 02.04.2018r. Doskonałe miejsce na spędzenie Świąt Wielkanocnych w leśnym zaciszu. Rodzinę, przyjaciół, z którymi zazwyczaj spędzacie Państwo Święta możecie zabrać ze sobą, spędzić czas, korzystając z aktywności przygotowanych zarówno dla dorosłych jak i dzieci.

Dzień Kobiet

Obudź siebie i swoje możliwości. Zadbaj o sylwetkę, spędź aktywnie czas i zapewnij sobie przyjemny przepływ endorfin. Program Fit & Relax został przygotowany z myślą o osobach, które ze szczególną starannością dbają o swoje zdrowie oraz dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją drogę w stylu Fit.
dowiedz się więcej Dzień Kobiet 9.03 - 11.03.2018 od 999 zł 9.03 - 11.03.2018 Obudź siebie i swoje możliwości. Zadbaj o sylwetkę, spędź aktywnie czas i zapewnij sobie przyjemny przepływ endorfin. Program Fit & Relax został przygotowany z myślą o osobach, które ze szczególną starannością dbają o swoje zdrowie oraz dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją drogę w stylu Fit.

Aktywne odchudzanie

Przetestowałaś/-eś już wszystkie diety odchudzające, które kończyły się porażką lub krótkotrwałym sukcesem? Jeśli tak to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy nie tylko apetyczne posiłki przygotowywane na podstawie indywidualnie dobranych potrzeb i preferencji jadłospisów oraz różne formy aktywności i zabiegi kosmetyczne wspomagające odchudzanie, ale także wsparcie psychologiczno -coachingowe. Spotkania grup wsparcia, czyli ludzi, których łączą podobne problemy i marzenia, pomagają dzielić się doświadczeniem oraz wsparciem emocjonalnym, a także budują poczucie własnej wartości, nadziei i siły.
dowiedz się więcej Aktywne odchudzanie od 05.01.2018r. Cena pakietu: 2700 zł Oferta ważna od 05.01.2018r. Przetestowałaś/-eś już wszystkie diety odchudzające, które kończyły się porażką lub krótkotrwałym sukcesem? Jeśli tak to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy nie tylko apetyczne posiłki przygotowywane na podstawie indywidualnie dobranych potrzeb i preferencji jadłospisów oraz różne formy aktywności i zabiegi kosmetyczne wspomagające odchudzanie, ale także wsparcie psychologiczno -coachingowe. Spotkania grup wsparcia, czyli ludzi, których łączą podobne problemy i marzenia, pomagają dzielić się doświadczeniem oraz wsparciem emocjonalnym, a także budują poczucie własnej wartości, nadziei i siły.

OxyPin

Oksy-Mikro-Mezoterapia wykonywana urządzeniem OxyPin to kombinacja trzech terapii o potwierdzonej skuteczności podczas jednej sesji zabiegowej. Pozwala na wszechstronne zastosowanie w zabiegach na twarz i ciało, zapewnia widoczne efekty w krótkim czasie. Zmusza skórę do intensywnej regeneracji poprzez aktywowanie naturalnych systemów naprawczych.
dowiedz się więcej OxyPin OxyPin opatentowane urządzenie do leczenia różnorodnych problemów estetycznych skóry od 400 zł od 18.01.2018r. Oksy-Mikro-Mezoterapia wykonywana urządzeniem OxyPin to kombinacja trzech terapii o potwierdzonej skuteczności podczas jednej sesji zabiegowej. Pozwala na wszechstronne zastosowanie w zabiegach na twarz i ciało, zapewnia widoczne efekty w krótkim czasie. Zmusza skórę do intensywnej regeneracji poprzez aktywowanie naturalnych systemów naprawczych.

Dermatoskopia z konsultacją dermatologiczną – 15%

Dermatoskopia - jest całkowicie bezpiecznym, nieinwazyjnym i bezbolesnym badaniem, pozwalającym oceniać zmiany skórne pod kątem ich złośliwego rozrostu.
dowiedz się więcej Dermatoskopia z konsultacją dermatologiczną – 15% Skorzystaj z noworocznej promocji ! 187 zł Oferta ważna do 28.02.2018r. Dermatoskopia - jest całkowicie bezpiecznym, nieinwazyjnym i bezbolesnym badaniem, pozwalającym oceniać zmiany skórne pod kątem ich złośliwego rozrostu.

Rekomendowane kosmetyki

Marka Sothys znalazła skuteczne rozwiązanie na walkę ze stresem oksydacyjnym oraz skutkami starzenia się chronologicznego. Dzięki zaawansowanym badaniom Sothys powstał TRI COMPLEX, łączący w sobie 2 roślinne składniki aktywne z peptydami nowej generacji!
dowiedz się więcej Rekomendowane kosmetyki oferta ważna do 31 marca 2018 -10% oferta ważna do 31 marca 2018 Marka Sothys znalazła skuteczne rozwiązanie na walkę ze stresem oksydacyjnym oraz skutkami starzenia się chronologicznego. Dzięki zaawansowanym badaniom Sothys powstał TRI COMPLEX, łączący w sobie 2 roślinne składniki aktywne z peptydami nowej generacji!