Columna Medica +48 43 676 80 00

O Klinice

Columna Medica to luksusowa klinika rehabilitacyjna zlokalizowana w centrum Polski, w otoczeniu stuletniego sosnowego lasu. Zapewniamy regenerację kompletną od rehabilitacji po odchudzanie, medycynę estetyczną i kosmetologię. Specjalizujemy się w nieinwazyjnym leczeniu kręgosłupa oraz ortopedycznej terapii manualnej, czyli bezpiecznej metodzie badania i leczenia dysfunkcji narządu ruchu. Nasze atuty to wykwalifikowana kadra, najwyższej klasy sprzęt medyczny, czterogwiazdkowy hotel, restauracja i luksusowa strefa Wellness&spa, a także wyjątkowe miejsce i leśny klimat.

Piękny, bardzo komfortowy i nowoczesny hotel z wisienką na torcie jakim jest centrum rehabilitacyjne.

- Maciej O., Tripadvisor.pl

Aktualności

Podaruj Voucher do Columna Medica na Dzień Babci i Dziadka!

10.01.2022
Nie masz pomysłu na prezent dla Babci i Dziadka na 21 i 22 stycznia? Podaruj wyjątkowy prezent w postaci vouchera na dowolną usługę w Columna Medica! Możesz wybrać formę eleganckiego vouchera zapakowanego w kopertę z motywem stosownym do okazji do zakupu / odbioru w Recepcji lub wysłanego kurierem albo voucher online do samodzielnego wydruku. Jeśli nie wiesz jakie usługi podarować, skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży - pomożemy dobrać Ci prezent idealny!
czytaj więcej Podaruj Voucher do Columna Medica na Dzień Babci i Dziadka! <div data-canvas-width="76.428"> <div data-canvas-width="76.428"> Nie masz pomysłu na prezent dla Babci i Dziadka na 21 i 22 stycznia? Podaruj wyjątkowy prezent w postaci vouchera na dowolną usługę w Columna Medica! <a href="https://columnamedica.pl/wp-content/uploads/2022/01/Katalog-voucher-do-wydruku-Dzien-Babci-i-Dziadka-2022.pdf">Zobacz katalog przykładowych Voucherów na Dzień Babci i Dziadka 2022</a> </div> </div> <div data-canvas-width="76.428"></div>

Dbajmy o nasze bezpieczeństwo – procedury związane z pandemią koronawirusa

02.12.2021
Szanowni Goście,
W związku z kolejną falą pandemii koronawirusa oraz w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, w Columna Medica stosujemy szereg procedur i zasad bezpiecznego funkcjonowania. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu komfortowy wypoczynek, zgodny z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego. Uprzejmie prosimy o przestrzeganie zasad podczas pobytu w Columna Medica - dbajmy o nasze wzajemne bezpieczeństwo. Wszyscy pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji, życząc spokojnego i bezpiecznego wypoczynku.
czytaj więcej Dbajmy o nasze bezpieczeństwo – procedury związane z pandemią koronawirusa <div data-canvas-width="76.428"> <div data-canvas-width="76.428">Szanowni Goście,</div> <div data-canvas-width="76.428"> W związku z kolejną falą pandemii koronawirusa oraz w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, w Columna Medica stosujemy szereg procedur i zasad bezpiecznego funkcjonowania. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu komfortowy wypoczynek, zgodny z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego. Uprzejmie prosimy o przestrzeganie zasad podczas pobytu w Columna Medica. Wszyscy pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji, życząc spokojnego i bezpiecznego wypoczynku. </div> </div> <div data-canvas-width="76.428"><a href="https://columnamedica.pl/wp-content/uploads/2021/12/Informacja_dla_Gości_29_05_2021.pdf">Zasady Bezpieczeństwa w Columna Medica</a></div>

Cenniki:

“Kilka lat temu zmagałam się z problemami z kręgosłupa i dokładnie wiem, jakie wyzwania to za sobą niesie. Musiałam wyjechać za granicę, gdzie doceniłam skuteczną i profesjonalną opiekę specjalistów, pracę z terapeutą 1:1 oraz możliwość połączenia rehabilitacji z zapleczem spa i fitness. Zrozumiałam jak ważna jest kompleksowa opieka, profilaktyka oraz możliwość konfrontacji z&nbsp;osobami o podobnych doświadczeniach. Właśnie te wartości były dla nas priorytetem przy tworzeniu Columna Medica.”

-prezes Columna Medica

Filmy:

Nie można być bliżej natury… Gorąco polecam.

- Kamila Szczawińska