O Klinice

Columna Medica to luksusowa klinika rehabilitacyjna zlokalizowana w centrum Polski, w otoczeniu stuletniego sosnowego lasu. Zapewniamy regenerację kompletną od rehabilitacji po odchudzanie, medycynę estetyczną i kosmetologię. Specjalizujemy się w nieinwazyjnym leczeniu kręgosłupa oraz ortopedycznej terapii manualnej, czyli bezpiecznej metodzie badania i leczenia dysfunkcji narządu ruchu. Nasze atuty to wykwalifikowana kadra, najwyższej klasy sprzęt medyczny, czterogwiazdkowy hotel, restauracja i luksusowa strefa Wellness&spa, a także wyjątkowe miejsce i leśny klimat.

Piękny, bardzo komfortowy i nowoczesny hotel z wisienką na torcie jakim jest centrum rehabilitacyjne.

- Maciej O., Tripadvisor.pl

Aktualności

Oddaj swój głos na Columna Medica w PERFECT SPA AWARDS

31.10.2018
Przed nami jubileuszowa 10. edycja PERFECT SPA AWARDS! Dotychczas, dzięki Państwa głosom, Columna Medica mogła sięgnąć już po dwie statuetki w kategorii „Najlepsze Medical SPA”. Nowa edycja, to nowa szansa na zdobycie kolejnego wyróżnienia. Dziękujemy za oddane głosy i mamy nadzieję, że także tym razem będziemy mogli liczyć na Wasze wsparcie.  Swój głos możecie oddać tutaj http://spaeden.pl/perfect-spa-…/hotele-w-polsce-glosuj/…/488 Głosowanie trwa do 31 grudnia 2018 roku. Dziękujemy!
czytaj więcej Oddaj swój głos na Columna Medica w PERFECT SPA AWARDS Przed nami jubileuszowa 10. edycja PERFECT SPA AWARDS! Dotychczas, dzięki Państwa głosom, Columna Medica mogła sięgnąć już po dwie statuetki w kategorii „Najlepsze Medical SPA”. Nowa edycja, to nowa szansa na zdobycie kolejnego wyróżnienia. Dziękujemy za oddane głosy i mamy nadzieję, że także tym razem będziemy mogli liczyć na Wasze wsparcie.  Swój głos możecie oddać tutaj <a href="http://spaeden.pl/perfect-spa-awards/hotele-w-polsce-glosuj/obiektspa/488?fbclid=IwAR1fW-wkRoI_jhstSOKHV9qODpHLrlRigFjYBL6iRkcndhpTy0V6TBzqF_0" target="_blank" rel="noopener nofollow" data-ft="{&quot;tn&quot;:&quot;-U&quot;}" data-lynx-mode="async" data-lynx-uri="https://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fspaeden.pl%2Fperfect-spa-awards%2Fhotele-w-polsce-glosuj%2Fobiektspa%2F488%3Ffbclid%3DIwAR1fW-wkRoI_jhstSOKHV9qODpHLrlRigFjYBL6iRkcndhpTy0V6TBzqF_0&amp;h=AT2U8eVtIwrOGy_otYAkhJZ4LER41PrvoVmIqoiaJfzWQN6djB8tMs_PwCwGVzZ4YQwHCY4qbE4Eh7xLQXZ4r_WucSQT1qmgND-hf_32BgSyzlRQ3yvBVqRcI7DhY-YA0gNQQvjjhwvotrNPGe0-VJ2-Cumoc7EnHn4jWl_zr5CrN2uevnnHOuSo9moOeIz6Qr6pgsMIZa6aPAOFoImEbYnsCyFfGhY8zJNOvmFUTEVojR5Tc4JTGWknbsOklZZuk1c8Ap4gGogwrC-Wyx36yNsFz6Y3UG9ifMb9VB6rE8E8m-h3LEJQlRncwwPJfYb0PH8tSs6DP2nf2Tb3E656Q6hi4-RZ8urawkR53BTR5H7O2voCo3VgNUpwND_omUbWH0dx1hIeuM3Z17ABzJ0jjD5KknQkCqhE5Ri6e-pa0ytXFIXB5Pdh4w">http://spaeden.pl/perfect-spa-…/hotele-w-polsce-glosuj/…/488</a> Głosowanie trwa do 31 grudnia 2018 roku. Dziękujemy!

Schorzenia w obrębie stawu łokciowego

29.10.2018
Pojawiający się ból stawu łokciowego jest obecnie częstym problemem zgłaszanym przez pacjentów. Wynikać on może zarówno z przeciążeń, bezpośrednich urazów w tym obrębie ale też jako powikłanie zmian w odcinku szyjnym kręgosłupa i barku. Nie zawsze więc przyczyna bolesnego łokcia wynika z procesu chorobowego w tym stawie. Najbardziej rozpoznawalnymi przez pacjentów schorzeniami łokcia są łokieć tenisisty i łokieć golfisty. By leczenie rehabilitacyjne zakończyło się sukcesem, najważniejsze jest poprawne zdiagnozowanie przyczyny bólu.
czytaj więcej Schorzenia w obrębie stawu łokciowego Pojawiający się ból stawu łokciowego jest obecnie częstym problemem zgłaszanym przez pacjentów. Wynikać on może zarówno z przeciążeń, bezpośrednich urazów w tym obrębie ale też jako powikłanie zmian w odcinku szyjnym kręgosłupa i barku. Nie zawsze więc przyczyna bolesnego łokcia wynika z procesu chorobowego w tym stawie. Najbardziej rozpoznawalnymi przez pacjentów schorzeniami łokcia są łokieć tenisisty i łokieć golfisty. By leczenie rehabilitacyjne zakończyło się sukcesem, najważniejsze jest poprawne zdiagnozowanie przyczyny bólu. <a href="https://columnamedica.pl/app/uploads/2018/10/lokiec.pdf">dowiedz się więcej</a>

Problemy z kręgosłupem u pracowników biurowych

24.10.2018
Pracownicy biurowi stanowią największą grupę pacjentów, którzy zgłaszają się do nas z dolegliwościami kręgosłupa. Niestety najczęstszym powodem jest zła pozycja siedząca. Jak radzić sobie z tym problemem, co robić by zredukować ból i dlaczego jak najszybciej należy skonsultować się ze specjalistą? Na te i wiele innych pytań odpowiada fizjoterapeutka Columna Medica, Kamila Sekula. 
czytaj więcej Problemy z kręgosłupem u pracowników biurowych Pracownicy biurowi stanowią największą grupę pacjentów, którzy zgłaszają się do nas z dolegliwościami kręgosłupa. Niestety najczęstszym powodem jest zła pozycja siedząca. Jak radzić sobie z tym problemem, co robić by zredukować ból i dlaczego jak najszybciej należy skonsultować się ze specjalistą? Na te i wiele innych pytań odpowiada fizjoterapeutka Columna Medica, Kamila Sekula. <a href="https://columnamedica.pl/app/uploads/2018/10/problemy.pdf">dowiedz się więcej</a>

Cenniki:

“Kilka lat temu zmagałam się z problemami z kręgosłupa i dokładnie wiem, jakie wyzwania to za sobą niesie. Musiałam wyjechać za granicę, gdzie doceniłam skuteczną i profesjonalną opiekę specjalistów, pracę z terapeutą 1:1 oraz możliwość połączenia rehabilitacji z zapleczem spa i fitness. Zrozumiałam jak ważna jest kompleksowa opieka, profilaktyka oraz możliwość konfrontacji z&nbsp;osobami o podobnych doświadczeniach. Właśnie te wartości były dla nas priorytetem przy tworzeniu Columna Medica.”

-prezes Columna Medica

Filmy:

Nie można być bliżej natury… Gorąco polecam.

- Kamila Szczawińska