Columna Medica +48 43 676 80 00

Już 20 marca 2021r. Columna Medica zaprasza na warsztaty autorskie “Dobra dla siebie, dobra dla świata”, które poprowadzi Anna Maruszeczko  – dziennikarka telewizyjna, radiowa i prasowa, która od wielu lat realizuje się i rozwija w tematyce społecznej i psychologicznej.

Dla kogo proponujemy warsztaty?

Wiele z nas wciąż zmaga się z niekochaniem siebie. Wiele z nas posiada sporo atrybutów zewnętrznych świadczących o życiowym powodzeniu, a jednak daleko nam do zadowolenia z siebie. Czy nie jest tak, że ten deficyt miłości blokuje nas, zamyka na nowe, satysfakcjonujące doświadczenia prowadzące do harmonijnych relacji z innymi a tym samym do życiowego spełnienia?

Czy dobrze definiujesz swoje potrzeby? Czy dbałość o siebie wyklucza dbanie o innych?

Jeśli towarzyszą Ci podobne dylematy, te warsztaty z pewnością okażą się pomocne.

 

Bilety na warsztaty do nabycia na portalu EVENEA  https://evenea.pl/pl/wydarzenie/columna lub w recepcji głównej hotelu Columna Medica. Cena biletu 380 zł (więcej…)

Czy wiesz, że po dwugodzinnym spacerze i relaksie w lesie zapamiętasz o 20 proc. więcej, a o 50 proc. wzrośnie produkcja białek, które „zabijają” zmiany nowotworowe? Patrzenie na wzory liści z kolei obniża poziom stresu o 60 proc. i wydłuża sen o 15 proc. Czy szukasz jeszcze innych powodów, dla których warto zażyć „leśnej kąpieli”? (więcej…)

Z cyklu: warto wiedzieć – “Uważaj, jeśli pracujesz z domu. Grożą ci przewlekłe schorzenia kręgosłupa” – Zapraszamy do lektury artykułu w medonet.pl, w którym porad dotyczących zdrowego kręgosłupa udziela fizjoterapeuta Columna Medica, Kamil Wasielewski.

https://www.medonet.pl/zdrowie/zdrowie-dla-kazdego,uwazaj–jesli-pracujesz-z-domu–groza-ci-przewlekle-schorzenia-kregoslupa,artykul,59886735.html

(więcej…)

To już oficjalna informacja‼️ PGE Skra Bełchatów na 4-dniowym zgrupowaniu w Columna Medica ‼️
Już w przyszłym tygodniu zawodnicy z Bełchatowa pojawią się w naszej klinice aby trenować, zintegrować się i zregenerować – tłumaczy Michał Mieszko Gogol, trener PGE Skry. Jak mówi dla na portalu skra.pl – “Zespół wyjedzie na czterodniowe zgrupowanie do Łasku, gdzie oprócz treningów, rozegra mecz sparingowy w Zduńskiej Woli z Aluronem CMC Zawiercie (7 sierpnia). – W Łasku spotkamy się po raz pierwszy w komplecie. Drużyna będzie miała okazję spędzić trochę czasu poza miastem. To też ważne, żeby się poznać i rozpocząć pracę nad budowaniem grupy, bo w tym aspekcie też mamy sporo do zrobienia. Atmosfera do tej pory jest fantastyczna, ale myślę, że po tym zgrupowaniu będzie jeszcze lepiej”- dodaje Gogol.

(więcej…)

Zapraszamy na warsztat treningu mentalnego “Pokonaj stres i wzmocnij swoją wewnętrzną siłę” z Zofią Szawernowską​ w Columna Medica.
Prowadząca warsztat, Zofia Szawernowska jest psycholożką, trenerką i zawodniczką, wielokrotną Mistrzynią Świata i Europy w sportach walki.
Wydarzenie odbędzie się 19.09.2020 o 10.30.
Szczegóły, a także bilety dostępne są na portalu: https://app.evenea.pl/event/841469-5/

(więcej…)

Wygraj voucher na warsztaty makijażu z Magdaleną Pieczonką w Columna Medica, które odbędą się 4.07.2020 r. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i zapoznania się z regulaminem.

(więcej…)

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi wytycznymi. Sala treningowa ponownie jest czynna dla Gości z zewnątrz od 6.06.2020 r.

(więcej…)

Columna Medica zaprasza na “Warsztaty makijażu z Magdaleną Pieczonką”, które odbędą się 04.07.2020 r. Magda Pieczonka to znana i ceniona makijażystka. Na stałe współpracuje z gwiazdami tworząc makijaże na czerwony dywan.”Dzień dobry TVN” czy “Pytanie na śniadanie” to programy, w których jako gość zdradza widzom tajniki makijażu. Wraz z zespołem makijażystek tworzy wizerunek uczestników takich programów jak “Taniec z Gwiazdami”, “Sablewskiej sposób na modę”, “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i innych. Partnerem Warsztatów makijażu z Magdaleną Pieczonką w Columna Medica jest “AA Wings of color”. Szczegóły dotyczące biletów dostępne na portalu evenea.pl. https://app.evenea.pl/event/841469-4/ (więcej…)

Szanowni Goście,
w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo wdrożyliśmy szereg procedur i zasad funkcjonowania na terenie obiektu Columna Medica. Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu komfortowy wypoczynek zgodny z nowymi wytycznymi Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektora Sanitarnego. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z poniższymi zasadami i przestrzeganie ich podczas pobytu w naszym hotelu. Wszyscy pracownicy Columna Medica pozostają do Państwa dyspozycji i życzą Państwu spokojnego i bezpiecznego wypoczynku.

(więcej…)

W związku z wytycznymi GIS przygotowaliśmy kilka ważnych informacji na temat zasad bezpieczeństwa w strefie SPA, w której w dalszym ciągu zamknięty pozostaje basen. Prosimy o zapoznanie się z naszymi wytycznymi. Przed wejściem do gabinetu prosimy o zdjęcie biżuterii. Pragniemy także zachęcić do skorzystania z zabiegów na twarz z 15% rabatem. Na pozostałe zabiegi z naszej oferty obowiązuje rabat 10%. Oferta ważna do końca maja 2020r. Zgodnie z zaleceniami z naszej oferty do odwołania pozostają wyłączone masaże oraz zabiegi relaksacyjne (rytuały na ciało). (więcej…)