Columna Medica +48 43 676 80 00

Podpisanie listu intencyjnego z Orto Med Sport

W dniu 10 października 2016 r. doszło do podpisania listu intencyjnego w sprawie nawiązania współpracy pomiędzy Columna Medica a Orto Med Sport – ortopedia i traumatologia. Wspólne działania polegać będą między innymi, na współpracy na płaszczyźnie fizjoterapeutycznej oraz organizacji szkoleń, konferencji i zgrupowań.

Columna Medica to nowoczesna klinika rehabilitacyjna, która specjalizuje się w nieoperacyjnym leczeniu kręgosłupa oraz rehabilitacji schorzeń układu ruchu, ortopedycznych, neurologicznych i reumatologicznych. W ofercie kompleksu znajdują się również turnusy profilaktyczne i diagnostyczne. – Współpraca z tak renomowaną kliniką jak łódzka OrtoMedSport to dla nas kolejny ważny etap rozwoju. Dzięki niej będziemy w stanie zaoferować naszym gościom jeszcze lepsze warunki do pracy nad powrotem do zdrowia. – mówi Julita Małuszyńska, prezes zarządu CM.

Trudno wyobrazić sobie bardziej komfortowy ośrodek niż Columna Medica. Piękny 4-gwiazdkowy hotel ze strefą spa&wellness, wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt rehabilitacyjny i fizjoterapeutyczny, dodatkowo malowniczo położony, robi piorunujące wrażenie. Jego dodatkowym atutem jest świetna lokalizacja, 25 minut jazdy samochodem od centrum Łodzi – Maciej Miszczak, dyrektor handlowy OMS.