Bal Sylwestrowy Glamour w Columna Medica

Przywitaj Nowy Rok razem z Columna Medica! Będzie magicznie i glamour. Wykwintnie, a także tajemniczo. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ofertę sylwestrową wraz z noclegiem w luksusowych pokojach. W tę jedyną i niepowtarzalną noc w roku, zapewniamy wykwintne menu, drinki glamour i lampkę szampana o północy. Zabawę umili Wam DJ, który zabierze Was w wyjątkową muzyczną podróż po najdalszych zakątkach świata. 
dowiedz się więcej Bal Sylwestrowy Glamour w Columna Medica 30.12.2018 - 01.01.2019 540 zł/osoba/doba 30.12.2018 - 01.01.2019 Przywitaj Nowy Rok razem z Columna Medica! Będzie magicznie i glamour. Wykwintnie, a także tajemniczo. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ofertę sylwestrową wraz z noclegiem w luksusowych pokojach. W tę jedyną i niepowtarzalną noc w roku, zapewniamy wykwintne menu, drinki glamour i lampkę szampana o północy. Zabawę umili Wam DJ, który zabierze Was w wyjątkową muzyczną podróż po najdalszych zakątkach świata. <a href="https://columnamedica.pl/app/uploads/2018/09/sylwester2018.pdf">dowiedz się więcej</a>

Black Friday w Columna Medica

Black Friday w Columna Medica! Z tej okazji mamy dla Was wyjątkową promocję. - 10% na wszystkie pakiety SPA z noclegiem: Jesienne odprężenie, Leśne odprężenie, Aktywny mężczyzna, Only You. Promocja obowiązuje na zakupy w najbliższy weekend. Zrób sobie prezent lub swoim najbliższym i już teraz zarezerwuj czas w Columna Medica. 
dowiedz się więcej Black Friday w Columna Medica 23.11.2018 25.11.2018 Black Friday w Columna Medica! Z tej okazji mamy dla Was wyjątkową promocję. - 10% na wszystkie pakiety SPA z noclegiem: <span class="_5mfr"><span class="_6qdm">Jesienne odprężenie, </span></span><span class="_5mfr"><span class="_6qdm">Leśne odprężenie, </span></span>Aktywny mężczyzna, Only You. Promocja obowiązuje na zakupy w najbliższy weekend. Zrób sobie prezent lub swoim najbliższym i już teraz zarezerwuj czas w Columna Medica.

Jesienne odprężenie

Jesień to wyjątkowy czas, w którym natura zachwyca zmieniającym się krajobrazem. Dla nas to czas kiedy możemy zaparzyć dla Ciebie aromatyczną herbatę, rozpalić kominek w pokoju relaksu i zaprosić Cię na odprężający masaż w strefie Spa. Wyprzedź jesienną chandrę i pozwól sobie na odpoczynek w Columna Medica.
dowiedz się więcej Jesienne odprężenie 23 września 2018 1250 zł/osoba 21 grudnia 2018 Jesień to wyjątkowy czas, w którym natura zachwyca zmieniającym się krajobrazem. Dla nas to czas kiedy możemy zaparzyć dla Ciebie aromatyczną herbatę, rozpalić kominek w pokoju relaksu i zaprosić Cię na odprężający masaż w strefie Spa. Wyprzedź jesienną chandrę i pozwól sobie na odpoczynek w Columna Medica. <a href="https://columnamedica.pl/app/uploads/2018/09/jesienne_odprezenie.pdf">czytaj więcej</a>

Aktywne odchudzanie

Przetestowałaś/-eś już wszystkie diety odchudzające, które kończyły się porażką lub krótkotrwałym sukcesem? Jeśli tak to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy nie tylko apetyczne posiłki przygotowywane na podstawie indywidualnie dobranych potrzeb i preferencji jadłospisów oraz różne formy aktywności i zabiegi kosmetyczne wspomagające odchudzanie, ale także wsparcie psychologiczno -coachingowe. Spotkania grup wsparcia, czyli ludzi, których łączą podobne problemy i marzenia, pomagają dzielić się doświadczeniem oraz wsparciem emocjonalnym, a także budują poczucie własnej wartości, nadziei i siły.
dowiedz się więcej Aktywne odchudzanie od 05.01.2018r. Cena pakietu: 2800 zł Oferta ważna od 05.11.2018r. Przetestowałaś/-eś już wszystkie diety odchudzające, które kończyły się porażką lub krótkotrwałym sukcesem? Jeśli tak to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy nie tylko apetyczne posiłki przygotowywane na podstawie indywidualnie dobranych potrzeb i preferencji jadłospisów oraz różne formy aktywności i zabiegi kosmetyczne wspomagające odchudzanie, ale także wsparcie psychologiczno -coachingowe. Spotkania grup wsparcia, czyli ludzi, których łączą podobne problemy i marzenia, pomagają dzielić się doświadczeniem oraz wsparciem emocjonalnym, a także budują poczucie własnej wartości, nadziei i siły.

OxyPin

Oksy-Mikro-Mezoterapia wykonywana urządzeniem OxyPin to kombinacja trzech terapii o potwierdzonej skuteczności podczas jednej sesji zabiegowej. Pozwala na wszechstronne zastosowanie w zabiegach na twarz i ciało, zapewnia widoczne efekty w krótkim czasie. Zmusza skórę do intensywnej regeneracji poprzez aktywowanie naturalnych systemów naprawczych.
dowiedz się więcej OxyPin OxyPin opatentowane urządzenie do leczenia różnorodnych problemów estetycznych skóry od 400 zł od 18.01.2018r. Oksy-Mikro-Mezoterapia wykonywana urządzeniem OxyPin to kombinacja trzech terapii o potwierdzonej skuteczności podczas jednej sesji zabiegowej. Pozwala na wszechstronne zastosowanie w zabiegach na twarz i ciało, zapewnia widoczne efekty w krótkim czasie. Zmusza skórę do intensywnej regeneracji poprzez aktywowanie naturalnych systemów naprawczych.

Oferta promocyjna – pozbądź się cellulitu

Zaufaj naszym specjalistom i wygraj walkę z cellulitem. Zabieg Icoone likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne oraz wszelkie objawy starzenia się skóry. Zabieg antycellulitowy RVB silny, stymuluje mikro-krążenie, usuwa nadmiar płynów i toksyn z tkanek oraz zapobiega tworzeniu się nowych komórek tłuszczowych.
dowiedz się więcej Oferta promocyjna – pozbądź się cellulitu oferta ważna do 30 listopada 2018 oferta ważna do 30 listopada 2018 Zaufaj naszym specjalistom i wygraj walkę z cellulitem. Zabieg Icoone likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne oraz wszelkie objawy starzenia się skóry. Zabieg antycellulitowy RVB silny, stymuluje mikro-krążenie, usuwa nadmiar płynów i toksyn z tkanek oraz zapobiega tworzeniu się nowych komórek tłuszczowych.

Jesienne rekomendacje

Wakacje już za nami, jesień zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią najlepszy czas na regenerację. dowiedz się więcej  

Zorganizuj Wigilię firmową w Columna Medica

Zapraszamy do organizacji spotkań świątecznych w Columna Medica.
dowiedz się więcej Zorganizuj Wigilię firmową w Columna Medica od 99zł netto/osoba grudzień 2018