Wielkanoc w Columna Medica

Święta Wielkanocne to radosny czas, kiedy wszystko budzi się do życia. W Columna Medica wiemy, że to także czas, który chcecie spędzić w gronie rodziny i przyjaciół. Nasz hotel jest miejscem, w którym znajdziesz chwilę dla siebie i Twoich bliskich w otoczeniu stuletniego sosnowego lasu, z dala od miejskiego zgiełku w centrum Polski. Jednym słowem, Columna Medica to miejsce, gdzie znajdziesz spokój i wspólnie z rodziną będziecie mogli skorzystać z kompletnej regeneracji ducha i ciała.
dowiedz się więcej Wielkanoc w Columna Medica 19.04 - 22.04.2019 489 zł/doba/osoba* 19.04 - 22.04.2019 Święta Wielkanocne to radosny czas, kiedy wszystko budzi się do życia. W Columna Medica wiemy, że to także czas, który chcecie spędzić w gronie rodziny i przyjaciół. Nasz hotel jest miejscem, w którym znajdziesz chwilę dla siebie i Twoich bliskich w otoczeniu stuletniego sosnowego lasu, z dala od miejskiego zgiełku w centrum Polski. Jednym słowem, Columna Medica to miejsce, gdzie znajdziesz spokój i wspólnie z rodziną będziecie mogli skorzystać z kompletnej regeneracji ducha i ciała. <a href="https://columnamedica.pl/app/uploads/2019/01/wielkanoc2019.pdf">dowiedz się więcej</a>

Pakiet dietetyczny w Columna Medica

Promocja - Pakiet dietetyczny w Columna Medica obejmuje: konsultację wstępną, analizę składu ciała, jadłospis na 28 dni, a także konsultację kontrolną. 
dowiedz się więcej Pakiet dietetyczny w Columna Medica do 28.02.2019 PROMOCJA - 500 zł do 28.02.2019 Promocja - Pakiet dietetyczny w Columna Medica obejmuje: konsultację wstępną, analizę składu ciała, jadłospis na 28 dni, a także konsultację kontrolną.

Aktywne odchudzanie dla dwojga

Przetestowaliście już wszystkie diety odchudzające, które kończyły się porażką lub krótkotrwałym sukcesem? Jeśli tak to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy nie tylko apetyczne posiłki przygotowywane na podstawie indywidualnie dobranych potrzeb i preferencji jadłospisów oraz różne formy aktywności i zabiegi kosmetyczne wspomagające odchudzanie, ale także wsparcie psychologiczno -coachingowe. 
dowiedz się więcej Aktywne odchudzanie dla dwojga 07.01.2019 r 2900 zł/osoba oferta ważna od 07.01.2019 r Przetestowaliście już wszystkie diety odchudzające, które kończyły się porażką lub krótkotrwałym sukcesem? Jeśli tak to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy nie tylko apetyczne posiłki przygotowywane na podstawie indywidualnie dobranych potrzeb i preferencji jadłospisów oraz różne formy aktywności i zabiegi kosmetyczne wspomagające odchudzanie, ale także wsparcie psychologiczno -coachingowe. <a href="https://columnamedica.pl/app/uploads/1997/01/aktywne_odchudzanie_dla_dwojga-2.pdf">dowiedz się więcej</a>

Pakiet masaży dla Babci i Dziadka

Zrób prezent swoim najbliższym i zaproś ich do Leśnego SPA w Columna Medica.
dowiedz się więcej Pakiet masaży dla Babci i Dziadka do 28.02.2019 do 28.02.2019 Zrób prezent swoim najbliższym i zaproś ich do Leśnego SPA w Columna Medica.

OxyPin

Oksy-Mikro-Mezoterapia wykonywana urządzeniem OxyPin to kombinacja trzech terapii o potwierdzonej skuteczności podczas jednej sesji zabiegowej. Pozwala na wszechstronne zastosowanie w zabiegach na twarz i ciało, zapewnia widoczne efekty w krótkim czasie. Zmusza skórę do intensywnej regeneracji poprzez aktywowanie naturalnych systemów naprawczych.
dowiedz się więcej OxyPin OxyPin opatentowane urządzenie do leczenia różnorodnych problemów estetycznych skóry od 400 zł od 18.01.2018r. Oksy-Mikro-Mezoterapia wykonywana urządzeniem OxyPin to kombinacja trzech terapii o potwierdzonej skuteczności podczas jednej sesji zabiegowej. Pozwala na wszechstronne zastosowanie w zabiegach na twarz i ciało, zapewnia widoczne efekty w krótkim czasie. Zmusza skórę do intensywnej regeneracji poprzez aktywowanie naturalnych systemów naprawczych.

Aktywne odchudzanie

Przetestowałaś/-eś już wszystkie diety odchudzające, które kończyły się porażką lub krótkotrwałym sukcesem? Jeśli tak to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy nie tylko apetyczne posiłki przygotowywane na podstawie indywidualnie dobranych potrzeb i preferencji jadłospisów oraz różne formy aktywności i zabiegi kosmetyczne wspomagające odchudzanie, ale także wsparcie psychologiczno -coachingowe. Spotkania grup wsparcia, czyli ludzi, których łączą podobne problemy i marzenia, pomagają dzielić się doświadczeniem oraz wsparciem emocjonalnym, a także budują poczucie własnej wartości, nadziei i siły.
dowiedz się więcej Aktywne odchudzanie od 05.01.2018r. Cena pakietu: 2800 zł Oferta ważna od 05.11.2018r. Przetestowałaś/-eś już wszystkie diety odchudzające, które kończyły się porażką lub krótkotrwałym sukcesem? Jeśli tak to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy nie tylko apetyczne posiłki przygotowywane na podstawie indywidualnie dobranych potrzeb i preferencji jadłospisów oraz różne formy aktywności i zabiegi kosmetyczne wspomagające odchudzanie, ale także wsparcie psychologiczno -coachingowe. Spotkania grup wsparcia, czyli ludzi, których łączą podobne problemy i marzenia, pomagają dzielić się doświadczeniem oraz wsparciem emocjonalnym, a także budują poczucie własnej wartości, nadziei i siły.