Columna Medica +48 43 676 80 00

Ferie zimowe – Pakiet rehabilitacyjny dla Dziecka

Ferie zimowe to doskonały moment, by zaopiekować się zdrowiem najmłodszych członków rodziny. Podczas pandemii kondycja i sprawność dzieci zdecydowanie pogorszyły się. Dodatkowo spędzanie większości dnia w pozycji siedzącej przed komputerem podczas nauki, jak i później podczas gier i zabaw, powoduje u nich bóle karku, pleców, skrzywienia kręgosłupa oraz zwyrodnienia stawów, co doprowadza do wad postaw. Dlatego, w trosce o najmłodszych, w Columna Medica przygotowaliśmy dedykowany, tygodniowy pobyt rehabilitacyjny dla dziecka i jego opiekuna, możliwy do zrealizowania podczas ferii zimowych, podczas którego pomożemy dziecku usprawnić i wzmocnić jego ciało, a także poprawić postawę.
dowiedz się więcej Ferie zimowe – Pakiet rehabilitacyjny dla Dziecka Ferie zimowe to doskonały moment, by zaopiekować się zdrowiem najmłodszych członków rodziny. Podczas pandemii kondycja i sprawność dzieci zdecydowanie pogorszyły się. Dodatkowo spędzanie większości dnia w pozycji siedzącej przed komputerem podczas nauki, jak i później podczas gier i zabaw, powoduje u nich bóle karku, pleców, skrzywienia kręgosłupa oraz zwyrodnienia stawów, co doprowadza do wad postaw. Dlatego, w trosce o najmłodszych, w Columna Medica przygotowaliśmy dedykowany, tygodniowy pobyt rehabilitacyjny dla dziecka i jego opiekuna, możliwy do zrealizowania podczas ferii zimowych, podczas którego pomożemy dziecku usprawnić i wzmocnić jego ciało, a także poprawić postawę. Z kolei w wolnym czasie nasze atrakcje hotelowe oraz otoczenie 100-letniego lasu pomogą mu zregenerować siły po ciężkim okresie pandemicznej nauki. W ciągu tygodnia pobytu zadbamy o jego zdrowie, pozostawiając przy tym możliwość odprężenia i zrelaksowania się. Pakiet zawiera pobyt rehabilitacyjny dziecka oraz pobyt hotelowy z wyżywieniem i specjalną 10% zniżką na zabiegi SPA dla jednego opiekuna. <a href="https://columnamedica.pl/wp-content/uploads/2022/01/Ferie-Zimowe-Pakiet-Rehabilitacyjny-dla-Dziecka-z-Opiekunem.pdf">Ferie Zimowe - Pakiet Rehabilitacyjny dla Dziecka z Opiekunem</a>

Podaruj Voucher do Columna Medica na Dzień Babci i Dziadka!

Nie masz pomysłu na prezent dla Babci i Dziadka na 21 i 22 stycznia? Podaruj wyjątkowy prezent w postaci vouchera na dowolną usługę w Columna Medica! Możesz wybrać formę eleganckiego vouchera zapakowanego w kopertę z motywem stosownym do okazji do zakupu / odbioru w Recepcji lub wysłanego kurierem albo voucher online do samodzielnego wydruku. Jeśli nie wiesz jakie usługi podarować, skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży - pomożemy dobrać Ci prezent idealny!
dowiedz się więcej Podaruj Voucher do Columna Medica na Dzień Babci i Dziadka! <div data-canvas-width="76.428"> <div data-canvas-width="76.428"> Nie masz pomysłu na prezent dla Babci i Dziadka na 21 i 22 stycznia? Podaruj wyjątkowy prezent w postaci vouchera na dowolną usługę w Columna Medica! <a href="https://columnamedica.pl/wp-content/uploads/2022/01/Katalog-voucher-do-wydruku-Dzien-Babci-i-Dziadka-2022.pdf">Zobacz katalog przykładowych Voucherów na Dzień Babci i Dziadka 2022</a> </div> </div>

Zimowe odprężenie

Zima to wyjątkowa pora roku, która zachwyca nas krajobrazem. Jednak dla naszej skóry to czas, gdy potrzebuje ona większej troski. Dlatego pozwól nam zadbać o Ciebie i wybierz pakiet "Zimowe Odprężenie". Podczas 3-dniowego pobytu zrelaksujesz się w naszej strefie medical SPA&Wellness z wykorzystaniem markowych kosmetyków Sothys, a także zregenerujesz siły dzięki otoczeniu pięknego 100-letniego lasu.
dowiedz się więcej Zimowe odprężenie Zima to wyjątkowa pora roku, która zachwyca nas krajobrazem. Jednak dla naszej skóry to czas, gdy potrzebuje ona większej troski. Dlatego pozwól nam zadbać o Ciebie i wybierz pakiet "Zimowe Odprężenie". Podczas 3-dniowego pobytu zrelaksujesz się w naszej strefie medical SPA&amp;Wellness z wykorzystaniem markowych kosmetyków Sothys, a także zregenerujesz siły dzięki otoczeniu pięknego 100-letniego lasu.

Regeneracja po COVID-19

Regeneracja po COVID-19 to program przygotowany z myślą o osobach, które przebyły chorobę COVID-19 i chcą skupić się na regeneracji swojego organizmu. Podczas pobytu dużą wagę przywiązujemy do nauki prawidłowego oddychania, poprawy wydolności wysiłkowej i poprawy wydolności krążeniowo-oddechowej Pacjenta.
dowiedz się więcej Regeneracja po COVID-19 Regeneracja po COVID-19 to program przygotowany z myślą o osobach, które przebyły chorobę COVID-19 i chcą skupić się na regeneracji swojego organizmu. Podczas pobytu dużą wagę przywiązujemy do nauki prawidłowego oddychania, poprawy wydolności wysiłkowej i poprawy wydolności krążeniowo-oddechowej Pacjenta.

Kobiecy relaks w SPA

Każda kobieta potrzebuje chwili dla siebie.W Columna Medica wiemy o tym doskonale, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę, z której możesz skorzystać wspólnie z przyjaciółkami. Rozpocznij nowy tydzień w otoczeniu stuletniego sosnowego lasu, gdzie znajdziesz spokój, relaks i regenerację kompletną dla ducha i ciała.
dowiedz się więcej Kobiecy relaks w SPA od 01.01.2020 599 zł/osoba/doba od 01.01.2020 Każda kobieta potrzebuje chwili dla siebie.W Columna Medica wiemy o tym doskonale, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę, z której możesz skorzystać wspólnie z przyjaciółkami. Rozpocznij nowy tydzień w otoczeniu stuletniego sosnowego lasu, gdzie znajdziesz spokój, relaks i regenerację kompletną dla ducha i ciała. <a href="https://columnamedica.pl/wp-content/uploads/2020/01/kobiecyrelaks-2.pdf">dowiedz się więcej</a>

Intraceuticals – Ukochany zabieg Gwiazd w Columna Medica

Zabieg infuzji tlenowej to wyjątkowy zabieg przynoszący natychmiastowe rezultaty. Drobne zmarszczki oraz przebarwienia stają się mniej widoczne, skóra jest dobrze nawilżona, odmłodzona i promienna.
dowiedz się więcej Intraceuticals – Ukochany zabieg Gwiazd w Columna Medica Zabieg infuzji tlenowej to wyjątkowy zabieg przynoszący natychmiastowe rezultaty. Drobne zmarszczki oraz przebarwienia stają się mniej widoczne, skóra jest dobrze nawilżona, odmłodzona i promienna. <a href="https://columnamedica.pl/wp-content/uploads/2019/06/zabiegGwiazd.pdf">Dowiedz się więcej</a>

Aktywne odchudzanie – program indywidualny

Aktywne odchudzanie - program indywidualny w Columna Medica. Przetestowaliście już wszystkie diety odchudzające, które kończyły się porażką lub krótkotrwałym sukcesem? Jeśli tak to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy nie tylko apetyczne posiłki przygotowywane na podstawie indywidualnie dobranych potrzeb i preferencji jadłospisów oraz różne formy aktywności i zabiegi kosmetyczne wspomagające odchudzanie, ale także wsparcie psychologiczno -coachingowe.
dowiedz się więcej Aktywne odchudzanie – program indywidualny od 01.03.2019 3199 zł Aktywne odchudzanie - program indywidualny w Columna Medica. Przetestowaliście już wszystkie diety odchudzające, które kończyły się porażką lub krótkotrwałym sukcesem? Jeśli tak to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy nie tylko apetyczne posiłki przygotowywane na podstawie indywidualnie dobranych potrzeb i preferencji jadłospisów oraz różne formy aktywności i zabiegi kosmetyczne wspomagające odchudzanie, ale także wsparcie psychologiczno -coachingowe. &nbsp;

Aktywne odchudzanie dla dwojga

Przetestowaliście już wszystkie diety odchudzające, które kończyły się porażką lub krótkotrwałym sukcesem? Jeśli tak to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy nie tylko apetyczne posiłki przygotowywane na podstawie indywidualnie dobranych potrzeb i preferencji jadłospisów oraz różne formy aktywności i zabiegi kosmetyczne wspomagające odchudzanie, ale także wsparcie psychologiczno -coachingowe. 
dowiedz się więcej Aktywne odchudzanie dla dwojga 07.01.2019 r 2900 zł/osoba oferta ważna od 07.01.2019 r Przetestowaliście już wszystkie diety odchudzające, które kończyły się porażką lub krótkotrwałym sukcesem? Jeśli tak to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy nie tylko apetyczne posiłki przygotowywane na podstawie indywidualnie dobranych potrzeb i preferencji jadłospisów oraz różne formy aktywności i zabiegi kosmetyczne wspomagające odchudzanie, ale także wsparcie psychologiczno -coachingowe.

Warsztaty dla szkół jogi i rozwoju osobistego

Zapraszamy do zorganizowania warsztatów jogi i rozwoju osobistego w miejscu stworzonym na fundamentach holistycznej wizji zdrowia. "Wiemy, że inwestycja w siebie i swoje zdrowie jest najważniejsza" - Zespół Columna Medica.

dowiedz się więcej Warsztaty dla szkół jogi i rozwoju osobistego </p> Zapraszamy do zorganizowania warsztatów jogi i rozwoju osobistego w miejscu stworzonym na fundamentach holistycznej wizji zdrowia. "Wiemy, że inwestycja w siebie i swoje zdrowie jest najważniejsza" - Zespół Columna Medica. <a href="https://columnamedica.pl/wp-content/uploads/2019/09/ofertajoga.pdf">dowiedz się więcej</a>