Columna Medica +48 43 676 80 00

Zapraszamy do zorganizowania warsztatów jogi i rozwoju osobistego w miejscu stworzonym na fundamentach holistycznej wizji zdrowia. “Wiemy, że inwestycja w siebie i swoje zdrowie jest najważniejsza” – Zespół Columna Medica. (więcej…)

Przetestowaliście już wszystkie diety odchudzające, które kończyły się porażką lub krótkotrwałym sukcesem? Jeśli tak to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy nie tylko apetyczne posiłki przygotowywane na podstawie indywidualnie dobranych potrzeb i preferencji jadłospisów oraz różne formy aktywności i zabiegi kosmetyczne wspomagające odchudzanie, ale także wsparcie psychologiczno -coachingowe.  (więcej…)

KATALOG VOUCHER 2020 (więcej…)

Aktywne odchudzanie – program indywidualny w Columna Medica. Przetestowaliście już wszystkie diety odchudzające, które kończyły się porażką lub krótkotrwałym sukcesem? Jeśli tak to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy nie tylko apetyczne posiłki przygotowywane na podstawie indywidualnie dobranych potrzeb i preferencji jadłospisów oraz różne formy aktywności i zabiegi kosmetyczne wspomagające odchudzanie, ale także wsparcie psychologiczno -coachingowe. (więcej…)

Zabieg infuzji tlenowej to wyjątkowy zabieg przynoszący natychmiastowe rezultaty. Drobne zmarszczki oraz przebarwienia stają się mniej widoczne, skóra jest dobrze nawilżona, odmłodzona i promienna. (więcej…)

Każda kobieta potrzebuje chwili dla siebie.W Columna Medica wiemy o tym doskonale, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę, z której możesz skorzystać wspólnie z przyjaciółkami. Rozpocznij nowy tydzień w otoczeniu stuletniego sosnowego lasu, gdzie znajdziesz spokój, relaks i regenerację kompletną dla ducha i ciała. (więcej…)

Rozpieść swoje zmysły najbardziej pielęgnującymi składnikami natury oraz zanurz się w regenerujące oraz emocjonalnie uzdrawiające doświadczenie w Leśnym SPA. (więcej…)

Zapraszamy do Leśnego SPA Columna Medica! Rytuał Indonezyjski SOTHYS (60′) w promocyjnej cenie!

(więcej…)

Proponujemy nowe spojrzenie na radzenie sobie ze stresem i budowanie efektywności osobistej, zwane #regeneracjąkompletną – spojrzenie z perspektywy zarządzania zasobami energetycznymi w czterech kluczowych obszarach: fizycznym, umysłowym, emocjonalnym i duchowym.

(więcej…)

Regeneracja po COVID-19 to program przygotowany z myślą o osobach, które przebyły chorobę COVID-19 i chcą skupić się na regeneracji swojego organizmu. Podczas pobytu dużą wagę przywiązujemy do nauki prawidłowego oddychania, poprawy wydolności wysiłkowej i poprawy wydolności krążeniowo-oddechowej Pacjenta. (więcej…)