Columna Medica +48 43 676 80 00

Pakiet neurologiczny

Kompleksowa rehabilitacja neurologiczna to profesjonalny program zawierający zestaw ćwiczeń i zabiegów indywidualnie dostosowanych do potrzeb pacjenta. Sfera neurologii jest niezwykle istotnym i trudnym obszarem rekonwalescencji, dlatego tak ważna jest systematyczność ćwiczeń oraz odpowiednio dobrane leczenie. Dokładna i wnikliwa diagnostyka, najlepsze techniki manualne i najwyższej jakości sprzęt rehabilitacyjny pomogą w znaczącym stopniu odzyskać funkcje neurologiczne.

Dla kogo dedykowany jest pakiet neurologiczny?

Program dedykowany jest Pacjentom: po udarach, po wylewach, ze stwardnieniem rozsianym, po urazach czaszkowo-mózgowych, po urazach rdzenia kręgowego.

Który pakiet jest dla mnie odpowiedni?

Aby nasz zespół specjalistów mógł zarekomendować odpowiedni pakiet do stanu zdrowia i  wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do udziału w programie pobytowym,  prosimy o wypełnienie dokumentu Karta Pacjenta i odesłanie na kartapacjenta@columnamedica.pl z dopiskiem "Prośba o rekomendacje pakietu". Ostateczną decyzję co do wyboru programu leczenia podejmuje lekarz i fizjoterapeuta po przeprowadzeniu wstępnej konsultacji lekarskiej i fizjoterapeutycznej.

Jak dokonać rezerwacji?

Jeśli chcieliby Państwo dopytać się o szczegóły lub dokonać rezerwacji prosimy skontaktować się z naszym konsultantem pod numerem telefonu 48 (43) 676 80 00 lub wysłać wiadomość na kontakt@columnamedica.pl. Aby rezerwacja zyskała status gwarantowanej prosimy o uiszczenie przedpłaty w kwocie 1 000 zł /osoba w terminie 3 dni od momentu dokonania rezerwacji.

Atrakcje dla gości na pobycie

W Columna Medica proponujemy naszym gościom integrację przy ognisku, sobotnie koncerty gitarowe oraz aktywny wypoczynek podczas zajęć sportowych.  Czytaj więcej->