Zdrowy Kręgosłup

Zdrowy i mocny kręgosłup to podstawa, dlatego Columna Medica przy wsparciu specjalistów z zakresu rehabilitacji ruchowej i fizjoterapii przygotowała kompleksowy program rehabilitacyjny. Najważniejszym elementem planu terapeutycznego jest indywidualna, codzienna praca z fizjoterapeutą. Opracowana terapia pozwala często uniknąć lub odroczyć operację kręgosłupa.

Pakiety tygodniowe

Pakiet 4-dniowy

 

Dla kogo dedykowany jest pakiet?

Pakiet dedykowany jest Pacjentom: z bólami kręgosłupa o charakterze przeciążeniowym i zwyrodnieniowym(rwa kulszowa, dyskopatie); przed i po operacjach kręgosłupa; przed i po operacjach stabilizujących kręgosłup oraz z zastosowaniem implantów; ze zmianami o podłożu reumatoidalnym;z migrenowymi bólami głowy; w celach profilaktycznych dla osób narażonych na przeciążenia, prowadzących siedzący, stresujący tryb życia.

Który pakiet jest dla mnie odpowiedni?

Aby nasz zespół specjalistów mógł zarekomendować odpowiedni pakiet do stanu zdrowia i  wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do udziału w programie pobytowym,  prosimy o wypełnienie dokumentu Karta Pacjenta i odesłanie na kartapacjenta@columnamedica.pl z dopiskiem "Prośba o rekomendacje pakietu". Ostateczną decyzję co do wyboru programu leczenia podejmuje lekarz i fizjoterapeuta po przeprowadzeniu wstępnej konsultacji lekarskiej i fizjoterapeutycznej.

Jak dokonać rezerwacji?

Jeśli chcieliby Państwo dopytać się o szczegóły lub dokonać rezerwacji prosimy skontaktować się z naszym konsultantem pod numerem telefonu 48 (43) 676 80 00 lub wysłać wiadomość na kontakt@columnamedica.pl. Aby rezerwacja zyskała status gwarantowanej prosimy o uiszczenie przedpłaty w kwocie  1 000 zł /osoba w terminie 3 dni od momentu dokonania rezerwacji.      

Atrakcje dla gości na pobycie

W Columna Medica proponujemy naszym gościom integrację przy ognisku, sobotnie koncerty gitarowe oraz aktywny wypoczynek podczas zajęć sportowych.  Czytaj więcej->      

Czy istnieje możliwość połączenia pobytu z dietą?

Podczas pobytu rehabilitacyjnego można skorzystać z pakietu dietetycznego. O szczegóły zapytaj konsultanta.