Uroda i Spa

W Columna Medica, podobnie jak w starożytnej Grecji, definicji piękna upatrujemy w proporcji i harmonii między ciałem a duszą. Wierzymy, że chwila poświęcona na spojrzenie w głąb siebie potrafi mieć niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie i wygląd.

Przyjmij zaproszenie do stuletniego lasu sosnowego i pozwól nam zadbać o swoje wewnętrzne i zewnętrzne piękno.

Kosmetologia

Tutaj przyjedź po zdrowie i pielęgnację, na jaką zasługujesz. Holistyczne terapie dla ciała i duszy, programy modelujące sylwetkę, ekskluzywne zabiegi odprężające i upiększające, to tylko niektóre z naszych usług. Ponadto najnowsza aparatura, kosmetyki światowych marek i doświadczeni specjaliści. Spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.

Medycyna estetyczna

Harmonia duszy i ciała to sekret kobiecego piękna. Aby osiągnąć tę równowagę, Columna Medica oferuje holistyczne podejście do zdrowia i urody swoich pacjentek. Profesjonalnie wykonane zabiegi sprostają oczekiwaniom i przyniosą satysfakcjonujące rezultaty. Lifting wolumetryczny czy mezoterapia osoczem bogato płytkowym – dają spektakularne efekty już po pierwszym zabiegu, a peelingi medyczne dzięki odpowiedniej budowie chemicznej dotrą do najgłębszych partii skóry. O właściwy dobór zabiegów pielęgnacyjnych zadba wysokiej klasy specjalista medycyny estetycznej. Pora wziąć głęboki oddech i przygotować się na najwyższy poziom odnowy.

Basen

Wyobraź sobie regenerację kompletną, ciszę i relaks w otoczeniu natury. Stuletni sosnowy las otulający klinikę rehabilitacyjną Columna Medica stał się inspiracją do stworzenia unikatowej oferty Leśnego Spa. Basen z systemem hydromasaży i przeciwprądem, jacuzzi, sauna sucha i mokra oraz pokój relaksu z pięknym widokiem to idealne miejsca, w których odpoczniesz, a czas na chwilę się zatrzyma.
UWAGA!!!  1 listopada 2018 - zajęcia z aqua aerobic zostały odwołane.  Strefa Medical Wellness czynna: od godz.9:00 do godz. 22.00 (przerwa codziennie 13:30-14:00 oraz podczas zajęć aqua aerobic: wt. 19:00-19:50, śr 19:00-19:50, czw.19:00-19:50, sob. 10:00-10:50.  Zapraszamy również na wieczory z sauna mistrzem w każdy piątek.    UWAGA!!! Od wrześniu wróciły środowe zajęcia z aqua aerobic. Wyjątkowo rozpoczynają się o godzinie 17.00. Natomiast we wtorki, czwartki i soboty zajęcia odbywają się w stałych godzinach. Komunikat z dnia 22.10.2018 r. Woda pływalni spełnia wymagania określone w Rozp. Ministra Zdrowia z dn. 2 grudnia 2015r. (Dz. U. 2015 poz. 2016)

Jesienne odprężenie

Jesień to wyjątkowy czas, w którym natura zachwyca zmieniającym się krajobrazem. Dla nas to czas kiedy możemy zaparzyć dla Ciebie aromatyczną herbatę, rozpalić kominek w pokoju relaksu i zaprosić Cię na odprężający masaż w strefie Spa. Wyprzedź jesienną chandrę i pozwól sobie na odpoczynek w Columna Medica.

Weekend w towarzystwie ukochanej osoby i w takim miejscu, to wymarzony prezent rocznicowy.

- Anna Zakrzewska

Pobyty Spa:

Sosnowe day Spa

Więcej

Aktywny mężczyzna

Więcej

Leśne odprężenie

Więcej

Only You

Więcej

Piękne miejsce, wspaniali ludzie. Wróciłam odmieniona i pełna pozytywnej energii.

- Odeta Moro