Columna Medica +48 43 676 80 00

Spotkanie autorskie z Oriną Krajewską w Columna Medica

28.09.2019 – Zapraszamy na spotkanie autorskie z Oriną Krajewską w Columna Medica, miejscu gdzie holistyczne podejście do zdrowia jest kluczem do regeneracji kompletnej naszych Gości. Będziecie mieli niezwykłą okazję na odpoczynek, wyciszenie i relaks w 4 gwiazdkowym hotelu w otoczeniu stuletniego sosnowego lasu. W trakcie spotkania dowiemy się czym jest medycyna integralna, jakie są założenia holistycznego podejścia do zdrowia, a także jak ważna w naszym życiu jest profilaktyka zdrowotna. W cenie biletu każdy uczestnik spotkania otrzyma książkę “Holistyczne ścieżki zdrowia. Bądź.”

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Oriną Krajewską w Columna Medica, miejscu gdzie holistyczne podejście do zdrowia jest kluczem do regeneracji kompletnej naszych Gości. Będziecie mieli niezwykłą okazję na odpoczynek, wyciszenie i relaks w 4 gwiazdkowym hotelu w otoczeniu stuletniego sosnowego lasu. 

BILETY DO NABYCIA NA PORTALU WWW.EVENEA.PL

https://evenea.pl/event/columnamedica/?fbclid=IwAR2BJMAbzZGVPqjNJ7ejUEyKZWeRFgo7Ob9ZHKelWGohD1g_OXD1nqvrTy8

Orina Krajewska jest aktorką, instruktorką teatralną, współzałożycielką i prezesem Fundacji Małgosi Braunek “Bądź”, działającej na rzecz promocji medycyny integralnej i holistycznej opieki. Orina jest córką Małgosi Braunek. 

Książka “Holistyczne ścieżki zdrowia. Bądź.” to rozmowy o holistycznym podejściu do zdrowia i metodach, które wchodzą w skład medycyny integralnej. Rozmówcami są uznani specjaliści, naukowcy i lekarze, którzy opowiadają o zastosowaniu propagowanych przez nich metod w profilaktyce chorób przewlekłych jak i podczas leczenia, szczególnie w przypadku chorób nowotworowych. Autorka po każdym wywiadzie dołącza też wyniki badań potwierdzające skuteczność metody i praktyczne ćwiczenia, czy przepisy do samodzielnego stosowania w domu. 

W trakcie spotkania dowiemy się czym jest medycyna integralna, jakie są założenia holistycznego podejścia do zdrowia, a także jak ważna w naszym życiu jest profilaktyka zdrowotna.

W cenie biletu każdy uczestnik spotkania otrzyma książkę “Holistyczne ścieżki zdrowia. Bądź.”

TUTAJ KUPISZ BILET —> https://evenea.pl/event/columnamedica/?fbclid=IwAR2BJMAbzZGVPqjNJ7ejUEyKZWeRFgo7Ob9ZHKelWGohD1g_OXD1nqvrTy8

Partnerem medialnym wydarzenia jest portal medme.pl

https://www.medme.pl/

Harmonogram spotkania:

15.00 – wywiad z Oriną Krajewską

16.15 – trening Body Mental